B - DUHOVI-PEDESETNICA, SVETKOVINA

19. SVIBNJA 2024.

PONEDJELJAK: MARIJA MAJKA CRKVE
SRIJEDA: SV. RITA, REDOVNICA

- Današnjom nedjeljom završava uskrsno vrijeme i slijedi vrijeme kroz godinu.
U ponedjeljak započinje ljetni kvatreni tjedan u kojem su vjernici pozvani na intenzivniju molitvu i djela pokore i ljubavi. Tjedan je posvećen molitvi za posvetu ljudskoga rada i za urod zemlje. Kvatreni tjedan završava bogoslužjem kvatri u subotu 25. svibnja.

- Sljedeće nedjelje, 26 svibnja, je susret Obiteljske zajednice u 12 sati na svetoj misi u svetištu Majke Božje Sljemenske Kraljice Hrvata. Svi su dobrodošli!

- Povodom 15. obljetnice velikih orgulja u našoj crkvi sljedeće će nedjelje (26. svibnja) Krešimir Klarić održati koncert s početkom u 19.30 sati. Više informacije na oglasnoj ploči. Svi ste dobrodošli!

- Danas su s nama članovi terapijske zajednice „Moji dani“ iz Đurmanca koji će nam se kratko predstaviti.

- U mjesecu svibnju, Gospinom mjesecu, pozivamo Vas na svibanjske pobožnosti i moljenje krunice svaki dan u 18.00 sati.