B-2. KORIZMENA NEDJELJA

ŽUPNI OGLASI
B – 2. KORIZMENA NEDJELJA

25. VELJAČE 2024.

- Kroz korizmu utorkom i petkom u 18:00 sati je pobožnost Križnoga puta.

- U petak je prvi petak. U crkvi je cjelodnevno klanjanje i blagoslov s Presvetim u 17.30 sati, odnosno prije pobožnosti Križnoga puta u 18 sati.

- U subotu je prva subota i cenakul u 9 sati.

- U petak je susret mladih mama. Susret je svakog prvog i trećeg petka u mjesecu, a više detalja možete vidjeti na oglasnoj ploči.

- Na oglasnoj ploči možete pronađi i novi raspored produljenog vremena slobodnog parkinga i sve ostale detalje. Molimo Vas držite se predloženog reda kako bi nam svima bilo lakše.

- 12. Susret hrvatske katoličke mladeži pod geslom „Raduj se za svoje mladosti“ održat će se ove godine u Gospiću u subotu 4. svibnja. Na susret se mogu prijaviti mladi od 14 do 35 godina, a prijave traju do Uskrsa, 31. ožujka. Program možete vidjeti na oglasnoj ploči, a zainteresirane molimo da nam ostave kontakt podatke u sakristiji.

- Preporučujemo župni listić, knjižicu „Manreza“ i tisak na stoliću.

- Korizma je vrijeme intenzivnijeg duhovnog života. Iskoristimo ovo milosno vrijeme za molitvu i djela ljubavi.