B-7. VAZMENA NEDJELJA

UTORAK: SV. MATIJA, APOSTOL

SRIJEDA: SOLINSKI MUČENICI

SLJEDEĆE NEDJELJE JE SVETKOVINA DUHOVA – ZAVRŠETAK USKRSNOG VREMENA

- Prva pričest u našoj župi slavi se danas pod sv. misom u 11.00 sati. Prvopričesnicima (kojih je ove godine 57-ero) od srca čestitamo i nosimo ih u molitvama.

- Danas, na drugu nedjelju u svibnju, u Crkvi se obilježava i MAJČIN DAN.

Molimo uvijek za naše majke i znajmo im se zahvaliti.

- U srijedu je treća srijeda u mjesecu i večernja misa u čast sv. Josipu.

- Hod za život u Zagrebu je u subotu 18. svibnja. Okupljanje je na Trgu Republike Hrvatske, ispred zgrade HNK, u 10.30 sati. Odazovimo se i hodajmo za zaštitu nerođene djece.

- Susret Obiteljske zajednice je u nedjelju 26. svibnja 2024. u 12 sati na svetoj misi u svetištu Majke Božje Sljemenske Kraljice Hrvata. Svi su dobrodošli!

- Sljedeće nedjelje s nama su članovi terapijske zajednice „Moji dani“ iz Đurmanca koji će nam se kratko predstaviti.

- U mjesecu svibnju, Gospinom mjesecu, pozivamo Vas na svibanjske pobožnosti i moljenje krunice svaki dan u 18.00 sati.

NEKA NAS SVE PRATI I KOD BOGA ZAGOVARA BEZGREŠNO SRCE