B – 12. NEDJELJA KROZ GODINU

Ponedjeljak: Sv. Alojzije Gonzaga, redovnik, DI

Utorak: Sv. Ivan Fisher i Toma More

Četvrtak: ROĐENJE SV. IVANA KRSTITELJA, Svetkovina

• Danas smo započeli s ljetnim rasporedom Misa koji će trajati do 5. rujna, sv. mise nedjeljom su u: 08:00, 10:00, 18:30 i 20:00 sati: sv. misa radnim danom raspored ostaje isti.
  • Župni ured radi od utorak –petak od 17:30 do 18:15 Poslije večernje mise također se mogu dobiti potrebne informacije ili dogovoriti što treba.
  • Srdačno pozivamo drage župljane na koncert komorne glazbe koji su s našim orguljašem Dubravkom pripremili flautistica Nikolina Milardović i klarinetist Ivo Tikvica. Koncert će se održati danas s početkom u 20.45, ulaz je slobodan.
  • Četvrtkom nakon večernje mise je kao i obično 24 satno klanjanje, nakana klanjanja je molitva za osobni duhovni rast u vjeri, za duhovno obnovu župe i za sve ljude koji žive i djeluju na području naše župe.
  • Preporučujemo vam katolički tisak!
  • Hvala svima na vašem materijalnom i duhovnom doprinosu u izgradnji naše župne zajednice.

NEKA NAS SVE PRATI I KOD BOGA ZAGOVARA BEZGREŠNO SRCE MARIJINO.