Pages Navigation Menu

Jordanovac 110, Zagreb

B – 11. NEDJELJA KROZ GODINU

B – 11. NEDJELJA KROZ GODINU

  1. Lipnja 2021.

Subota: Sv. Romuald, opat

  • Četvrtkom nakon večernje mise je kao i obično 24 satno klanjanje, nakana klanjanja je molitva za osobni duhovni rast u vjeri, za duhovno obnovu župe i za sve ljude koji žive i djeluju na području naše župe.
  • U subotu je cjelodnevno klanjanje, kao i obično svake treće subote u mjesecu, a molimo za potrebe sveopće Crkve, naše domovine i naše župne zajednice.
  • Najavljujemo da od 20 lipnja i tijekom mjeseca srpnja i kolovoza raspored sv. misa radnim danom ostaje isti, a nedjeljom mise će biti prijepodne u 8:00 i 10:00 te popodne u 18:30 i 20:00. Župni ured radit će od uto – pet 17,30 do 18.15 sati.
  • Preporučujemo vam katolički tisak!
  • Hvala svima na vašem materijalnom i duhovnom doprinosu u izgradnji naše župne zajednice.

 

NEKA NAS SVE PRATI I KOD BOGA ZAGOVARA BEZGREŠNO SRCE MARIJINO.