Pages Navigation Menu

Jordanovac 110, Zagreb

B – 10. NEDJELJA KROZ GODINU

B – 10. NEDJELJA KROZ GODINU

  1. Lipnja 2021.

Utorak: Sv. Jakov Berthieu, svečenik i mučenik DI

Srijeda: Sv. Efrem, đakon i crkveni naučitelj

Četvrtak: sv. Barnaba, apostol

Petak: presveto srce isusovo, svetkovina

Subota: bezgrješno srce marijino, svetkovina i sv. Antun Padovanski

 

  • Na dan proslave zaštitnice naše župe, sv. mise su u 08.00 i 10.00 sati, te glavno misno slavlje u 18.30 sati koje predvodi p. Ike Mandurić.
  • Slijedeće nedjelje pod sv. misom u 09,30 sati zahvalit ćemo Bogu za proteklu školsku godinu. Molim osnovnoškolce da dođu da svetom misom i pjevajući «Te Deum» zahvalmo Bogu za proteklu školsku godinu.
  • U srijedu i četvrtak nakon sv. Mise. uz kratko druženje iza crkve bit će podjela dvd i slika prvopričesnika i krizmanika U srijedu su pozvani prvopričesnici a u četvrtak krizmanici.
  • Četvrtkom nakon večernje mise je kao i obično 24 satno klanjanje, nakana klanjanja je molitva za osobni duhovni rast u vjeri, za duhovno obnovu župe i za sve ljude koji žive i djeluju na području naše župe.
  • Najavljujemo da od 20 lipnja i tijekom mjeseca srpnja i kolovoza raspored sv. misa radnim danom ostaje isti, a nedjeljom mise će biti prijepodne u 8:00 i 10:00 te popodne u 18:30 i 20:00. Župni ured radit će od 17,30 do 18.15 sati.
  • Preporučujemo vam katolički tisak!
  • Hvala svima na vašem materijalnom i duhovnom doprinosu u izgradnji naše župne zajednice.

NEKA NAS SVE PRATI I KOD BOGA ZAGOVARA BEZGREŠNO SRCE MARIJINO.