B – PRESVETO TROJSTVO – SVETKOVINA

Četvrtak: Presveto tijelo i krv kristova – Tijelovo , svetkovina

Petak: Sv. Kvirin Sisački, biskup i mučenik

Subota: Sv. BONIFACIJE, BISKUP I MUČENIK

– Proslava Majke Božje od Kamenitih vrata, zaštitnice grada Zagreba proslaviti će se u ponedjeljak, 31. svibnja. Svečano misno slavlje bit će na trgu ispred katedrale u 19.00 sati, a nakon misnog slavlja manja skupina vjernika procesijski će odnijeti sliku čudotvorne Majke Božje od Kamenitih u svetište u Kamenitim vratima..

– U četvrtak na Tijelovo sv. mise su u: 08.00, 11.00 i 18.30 sati, a pod večernjom sv. misom je tijelovska procesija. Pozivamo ovogodišnje prvopričesnike da dođu. Obučeni u bijele haljinice, zajedno u procesiji ćemo častiti Presveti oltarski sakrament.

Četvrtkom nakon večernje mise je kao i obično 24 satno klanjanje, nakana klanjanja je molitva za osobni duhovni rast u vjeri, za duhovno obnovu župe i za sve ljude koji žive i djeluju na području naše župe.

– Ovaj tjedan su prvi petak i prva subota, koje ćemo obilježiti i proslaviti kao i obično. Na prvu subotu je cenakul koji počinje s klanjanjem u 09,00 sati.

– Preporučujemo vam katolički tisak!

– Hvala svima na vašem materijalnom i duhovnom doprinosu u izgradnji naše župne zajednice.

NEKA NAS SVE PRATI I KOD BOGA ZAGOVARA BEZGREŠNO SRCE MARIJINO.