B – 7. VAZMENA NEDJELJA

Četvrtak: sv. Bernardin Sijenski, prezbiter

Petak: sv. Kristofor Magallanes, prezbiter i drugovi mučenici

Subota: Sv. Rita, redovnica

Slijedeće nedjelje je svetkovina Duhova – završetak uskrsnog vremena.

• KRIZMA će biti sljedeće subotu 22. svibnja pod sv. misom u 11.00 sati, na trgu kod fakulteta iza naše crkve na otvorenom.
  • u četvrtak 20. svibnja u 18.30 sati biti će „Otvorenje Ignacijeve godine“ u našoj crkvi Bezgrješnog Srca Marijina, misno slavlje će predvoditi – preuzvišeni nadbiskup mons. Giorgi Lingua, papinski nuncij u Republici Hrvatskoj.
  • Četvrtkom nakon večernje mise je kao i obično 24 satno klanjanje, nakana klanjanja je molitva za osobni duhovni rast u vjeri, za duhovno obnovu župe i za sve ljude koji žive i djeluju na području naše župe.
  • U subotu ćemo imati Duhovsko bdijenje koje će se sastojati od kateheze o Duhu Svetom, osobnih svjedočanstava naših župljanja, klanjanje i svete mise. Bdijenje započinje nakon večernje svete mise.
  • Preporučujemo vam katolički tisak!
  • Hvala svima na vašem materijalnom i duhovnom doprinosu u izgradnji naše župne zajednice.

NEKA NAS SVE PRATI I KOD BOGA ZAGOVARA BEZGREŠNO SRCE MARIJINO.