B – NEDJELJA USKRSNUĆA GOSPODNJEG

1. Travnja 2021.

Dragi Župljani, svima vama, kao i članovima vaših obitelji čestitamo Sretan i Blagoslovljen Uskrs!

– Sutra na uskrsni ponedjeljak sv. mise su u 08.00, 11.00 i 18.30 sati.

– Ovoga tjedna nema župnog vjeronauka.

– Na Veliki petak prikupljeno je 5.250.00 kn za Božji grob.

– također uz vašu pomoć i aktivnosti karitasa prikupljeno je 20.000.00 kn i podjeljeno je potrebnim župljanima.

Četvrtkom nakon večernje mise nastavljamo sa 24 satnim klanjanjem – nakana klanjanja je za osobni duhovni rast u vjeri, za duhovno obnovu župe i za sve ljude koji žive i djeluju na području naše župe.

– Zahvaljujem mnogim pojedincima i grupama koji su pridonijeli svečanosti i liturgijskoj ljepoti korizme, posebno ovih dana Svetog Trodnevlja: predvoditeljima križnih puteva, karitativnoj grupi, bogoslovima i ministrantima, subraći ispovjednicima i misnicima, te naposljetku našim pjevačima koji su ove obrede jednostavno učinili da ih doživimo još svečanije.

– Pogledajte nove brojeve katoličkog tiska na stoliću i čitajući obogatite svoj duhovni i vjernički život.

Zahvaljujem Vam na svim darovima, napose vašoj dobroti, susretljivosti i suradnji.

(Nakon sv. mise je blagoslov jela)