CVJETNICA (B) – NEDJELJA MUKE GOSPODNJE

B – CVJETNICA – NEDJELJA MUKE GOSPODNJE

1. Ožujak 2021.

Ulazimo u Veliki tjedan Muke i Uskrsnuća našeg Gospodina Isusa Krista. Pripravimo se dostojanstveno za ovaj najveći blagdan, posebno sakramentom pomirenja s Bogom.

– Obredi Velikog Četvrtka i Velikog Petka počinju u 19:00 sati, a vazmeno bdijenje na Veliku Subotu u 20:00 sati. Na Veliki Četvrtak umjesto 24 satnog klanjaja u kapelici sv. Josipa ovaj puta će biti otvorena crkva za istu svrhu.

– Na Uskrs su mise kao nedjeljom. Nakon svake prijepodnevne mise bit će blagoslov jela.

Župni ured radi po uobičajenom rasporedu do srijede, a ostale dane samo za neodgodive slučajeve.

Uskrsna Ispovijed u našoj župi je sljedeći tjedan (Veliki tjedan) 1 sat prije večernje svete mise. Ispovijed starijih i bolesnih župljana naše župe biti će slijedeći tjedan. Prijaviti ih možete još danas u sakristiji.

– Hvala na svakom daru i pomoći za crkvu.  Pred nama jeVeliki Tjedan i Uskrs to je vrijeme promišljanja, proživljavanja središnjih tajna naše vjere.

– Preporučujemo Vam katolički tisak!

NEKA NAS SVE PRATI I KOD BOGA ZAGOVARA BEZGREŠNO SRCE MARIJINO.