4. KORIZMENA NEDJELJA (B)

B – 4. KORIZMENA NEDJELJA

1. OŽUJAK 2021.

Petak: Sv. Josip, zaručnik BDM, zaštitnik domovine Hrvatske

– Kao što je najavljeno ove nedjelje Karitas sakuplja novčani prilog za potrebite u našoj župi koje možete ostaviti u dnu crkve u drvenu kutiju.

U okviru Tjedna solidarnosti i zajedništva sa Crkvom i ljudima u Bosni i Hercegovini u našoj župi je prikupljeno 7.250,00 kn.

-Kroz korizmu: utorkom, petkom u 18,00 sati je pobožnost Križnoga puta.

– Četvrtkom nakon večernje mise nastavljamo sa 24 satnim klanjanjem – nakana klanjanja je za osobni duhovni rast u vjeri, za duhovno obnovu župe i za sve ljude koji žive i djeluju na području naše župe.

– Petkom nastavljamo sa duhovnom pripremom uoči Uskrsa. Duhovnu pripremu vodi p. Tomislav Rukavina, župnik sljemenski. Više o programu možete pogledati na oglasnoj ploči.

– U subotu je cjelodnevno klanjanje, kao i obično svake treće subote u mjesecu, a molimo za potrebe sveopće Crkve, naše domovine i naše župne zajednice.
– Hvala na svakom daru i pomoći za crkvu. Iskoristimo nadolazeće korizmeno vrijeme za osobnu izgradnju, osobnu molitvu, susret s Bogom i samim sobom. Prilika je to obnoviti i zajedničku obiteljsku molitvu.

– Preporučujemo Vam katolički tisak!

NEKA NAS SVE PRATI I KOD BOGA ZAGOVARA BEZGREŠNO SRCE MARIJINO.