5. KORIZMENA NEDJELJA (B) – GLUHA –

B – 5. KORIZMENA NEDJELJA – GLUHA –

1. OŽUJAK 2021.

Četvrtak: Navještenje Gospodinovo, Blagovijest – svetkovina: Sv. mise kao radnim danom

Slijedeće nedjelje je Cvjetnica – Nedjelja muke Gospodnje

Prva sv. pričest bit će 09. svibnja pod sv. misom u 11.00 sati. A krizma će biti 22. svibnja u 11.00 sati.

– Župni Caritas je dobio donaciju u obliku šivanih maski za lice, koje ćemo prodavati, a prikupljeni novčani prilog je namijenjen župljanima u potrebi.

– Kroz korizmu: utorkom, petkom u 18,00 sati je pobožnost Križnoga puta.

Četvrtkom nakon večernje mise nastavljamo sa 24 satnim klanjanjem – nakana klanjanja je za osobni duhovni rast u vjeri, za duhovno obnovu župe i za sve ljude koji žive i djeluju na području naše župe.

– Petkom nastavljamo sa duhovnom pripremom uoči Uskrsa. Duhovnu pripremu vodi p. Tomislav Rukavina, župnik sljemenski. Više o programu možete pogledati na oglasnoj ploči.

– Večeras u 19:30, poslije večernje Mise. održat će se orguljaški koncert Nastupaju 4 orguljaša s Muzičke akademije u Zagrebu i Umjetničke akademije u Osijeku, ulaz je slobodan, a prikupljat će se donacije za Zakladu “Anamarija Carević”.

– Hvala na svakom daru i pomoći za crkvu. Iskoristimo još ovaj ostatak korizmenog vremena za osobnu izgradnju, molitvu, susret s Bogom i samim sobom. Prilika je to obnoviti i zajedničku obiteljsku molitvu.

– Preporučujemo Vam katolički tisak!

NEKA NAS SVE PRATI I KOD BOGA ZAGOVARA BEZGREŠNO SRCE MARIJINO.