2. KORIZMENA NEDJELJA (B)

1. VELJAČE 2021.

U četvrtak, 04. ožujka obljetnica je smrti Časnog sluge Božjega o. fra Ante Antića

Datumi podjele sakramenata potvrde i prve svete pričesti još nisu poznati. Čekamo odluku Nadbiskupskog duhovnog stola kojom će nam biti određeni rasporedi i datumi.

Članovi Inicijative 40 dana za život, nastavljaju ovogodišnju molitvu – ovoga puta na našem trgu ispred crkve, te pozivaju da im se pridružimo na molitvi tijekom korizme.

Ista inicijativa održat će veliki križni put za nerođene 5. ožujka ulicama grada Zagreba s početkom u 17:30 ispred crkve Bezgrješnog Srca Marijina (Jordanovac).

Korizmena pobožnost Križnoga puta kroz vrijeme korizme u našoj župskoj crkvi održava se utorkom i petkom u 18,00 sati. Molimo obitelji i skupine koji žele predvoditi križni put, da se jave u sakristiju.

Četvrtkom nakon večernje mise nastavljamo sa 24 satnim klanjanjem – nakana klanjanja je za osobni duhovni rast u vjeri, za duhovno obnovu župe i za sve ljude koji žive i djeluju na području naše župe. Javiti se možete u sakrisitiji.

Petkom nastavljamo sa duhovnom pripremom uoči Uskrsa. Duhovna pripremu vodi p. Tomislav Rukavina, župnik sljemenski. Više o programu možete pogledati na oglasnoj ploči.

Hvala na svakom daru i pomoći za crkvu. Iskoristimo nadolazeće korizmeno vrijeme za osobnu izgradnju, osobnu molitvu, susret s Bogom i samim sobom. Prilika je to obnoviti i zajedničku obiteljsku molitvu.

Preporučujemo Vam katolički tisak!

NEKA NAS SVE PRATI I KOD BOGA ZAGOVARA BEZGREŠNO SRCE MARIJINO.