Pages Navigation Menu

Jordanovac 110, Zagreb

6. NEDJELJA KROZ GODINU (B)

B – 6. NEDJELJA KROZ GODINU

  1. Veljače 2021.

 Srijeda: Pepelnica

– U srijedu je Pepelnica i početak korizmenog vremena. Pod sv. misama ujutro u 07.00 i navečer u 18.30. je obred pepeljenja. Taj dan je zapovjedani post i nemrs, a zapovjedani nemrs je sve petke u korizmi. Kroz korizmu: utorkom, petkom u 18,00 sati je pobožnost Križnoga puta. Molim obitelji kao i pojedince koji žele i mogu predvoditi križni put, da se jave u sakristiju.

– Četvrtkom nakon večernje mise nastavljamo sa 24 satnim klanjanjem –  nakana klanjanja je za osobni duhovni rast u vjeri, za duhovno obnovu župe i za sve ljude koji žive i djeluju na području naše župe. Upisati se možete u sakristji.

– U subotu je cjelodnevno klanjanje pred Presvetim: posebno molimo za potrebe naše župe i domovine. Počinje u 07,30 a završava u 18.00 sati.

– kao što smo već bili najavili prije, svakim petakom nakon večernje mise sve do velikog tjedna imati ćemo duhovnu pripremu uoči Uskrsa. Duhovna pripremu vodi p. Tomislav Rukavina, župnik sljemenski. Više o programu možete pogledati na oglasnoj ploći.

– Zahvaljujemo svima koji su ovih dana velikodušno darovali priloge za potrebe naše župe.

– Preporučujemo Vam katolički tisak!

NEKA NAS SVE PRATI  I KOD BOGA ZAGOVARA BEZGREŠNO SRCE MARIJINO.