Pages Navigation Menu

Jordanovac 110, Zagreb

5. NEDJELJA KROZ GODINU (B)

B – 5. NEDJELJA KROZ GODINU

  1. Veljače 2021.

Utorak: Sv. Skolastika, djevica

Srijeda: Bl. Alojzije Stepinac, biskup i mučenik

Četvrtak: Blažena Djevica Marija Lurdska

 

– protekli mjesec sakupili smo 35,650,00 kn za potrebe ljudi koji su stradali u potresu.

– U srijedu, 1O. veljače  na spomendan bl. Alojzija Stepinca, središnje euharistijsko slavlje je u 17.00 sati ispred potresom ranjene zagrebačke prvostolnice, euharistijsko slavlje predvodit će zagrebački nadbiskup kard. Josip Bozanić.

– Četvrtkom nakon večernje mise nastavljamo sa 24 satnim klanjanjem –  nakana klanjanja je za osobni duhovni rast u vjeri, za duhovno obnovu župe i za sve ljude koji žive i djeluju na području naše župe. Upisati se možete u sakristiji.

– svaki petak počevši od ovog tjedna pa sve do velikog tjedna nakon večernje mise započet ćemo sa duhovnom pripremom uoči Uskrsa. Duhovna priprema će zadržavati 7 susreta  a vodit će je p. Tomislav Rukavina, župnik sljemenski. Više o programu možete vidjeti na oglasnoj ploći.

– Zahvaljujemo svima koji su ovih dana velikodušno darovali priloge za potrebe naše župe.

– Preporučujemo Vam katolički tisak!

NEKA NAS SVE PRATI  I KOD BOGA ZAGOVARA BEZGREŠNO SRCE MARIJINO.