1. KORIZMENA NEDJELJA (B)

B – 1. KORIZMENA NEDJELJA

1. VELJAČE 2021.

PONEDJELJAK: KATEDRA SV.PETRA, BLAGDAN

-članovi Inicijative 40 dana za život, započeti su ovogodišnju molitvu – ovaj puta na našem trgu ispred crkve, te pozivaju da im se pridružimo na molitvi tijekom korizme.

-Kroz korizmu: utorkom, petkom u 18,00 sati je pobožnost Križnoga puta. Molimo obitelji i skupine koji žele predvoditi križni put, da se jave u sakristiju.

– Četvrtkom nakon večernje mise nastavljamo sa 24 satnim klanjanjem – nakana klanjanja je za osobni duhovni rast u vjeri, za duhovno obnovu župe i za sve ljude koji žive i djeluju na području naše župe. Javiti se možete u sakrisitji.

– Petakom nastavljamo sa duhovnom pripremom uoči Uskrsa. Duhovna pripremu vodi p. Tomislav Rukavina, župnik sljemenski. Više o programu možete pogledati na oglasnoj ploči.
– Hvala na svakom daru i pomoći za crkvu. Iskoristimo nadolazeće korizmeno vrijeme za osobnu izgradnju, osobnu molitvu, susret s Bogom i samim sobom. Prilika je to obnoviti i zajedničku obiteljsku molitvu.

– Preporučujemo Vam katolički tisak!

NEKA NAS SVE PRATI I KOD BOGA ZAGOVARA BEZGREŠNO SRCE MARIJINO.