Pages Navigation Menu

Jordanovac 110, Zagreb

B – KRŠTENJE GOSPODINOVO

KRŠTENJE GOSPODINOVO (B)

10. Siječnja 2021. 

SRIJEDA: SV. Hilarije, biskup i crkveni naučitelj

– Sutrašnjim danom započinje „vrijeme kroz godinu“.

– Vjeronauk u drugom polugodištu za krizmanike i prvopričesnike započet će u ponedjeljak 25. siječnja prema postojećem rasporedu grupa u danima u tjednu.

– Četvrtkom nakon večernje mise je 24 satno klanjanje –  nakana klanjanja je za osobni duhovni rast u vjeri, za duhovno obnovu župe i za sve ljude koji žive i djeluju na području naše župe. Prijaviti se možete u sakristiji.

– Zahvaljujemo svima koji su ovih dana velikodušno darovali priloge za potrebe naše župe.

– kao što smo najavili ovaj mjesec nakon nedjeljnjih misa sakupljat ćemo dobrovoljni novčani prilog za potrebe ljudi koji su stradali u potresu, svoj prilog možete ostaviti u drvenoj kutiji na izlazu iz crkve.

– Preporučujemo Vam katolički tisak!

NEKA NAS SVE PRATI  I KOD BOGA ZAGOVARA BEZGREŠNO SRCE MARIJINO.