4. NEDJELJA KROZ GODINU (B)

B – 4. NEDJELJA KROZ GODINU

1. Siječnja 2021.

Utorak: PRIKAZANJE GOSPODINOVO – SVIJEĆNICA (blagdan), Dan posvećenog života.

Srijeda: SV. BLAŽ, biskup i mučenik

Petak: Sv. Agata, djevica i mučenica

Subota: Sv. Pavao Miki i drugovi, mučenici

– od ponedjeljka 1.veljače, vjeronauk za krizmanike će se ponovno odvijati uživo u prostoru crkve uz poštovanje epidemioloških mjera.

– potičemo na devetnicu u oči Stepinčeva od ponedjeljka 1.veljače do utorka 9. veljače.

– Na Svijećnicu su sv. mise kao i radnim danom, a prije večernje sv. mise je blagoslov svijeća.

– U subotu, na sv. Blaža,  nakon sv. misa je obred «grličanja».

– Četvrtkom nakon večernje mise nastavljamo sa 24 satnim klanjanjem –  nakana klanjanja je za osobni duhovni rast u vjeri, za duhovno obnovu župe i za sve ljude koji žive i djeluju na području naše župe. Upisati se možete u sakristiji.

-U petak je prvi petak, a u subotu je cenakul, kao i obično na prvu subotu.

– danas je zadnja nedjelja sakupljanja dobrovoljnog novčanog priloga za potrebe ljudi koji su stradali u potresu, svoj prilog možete ostaviti u drvenoj kutiji na izlazu iz crkve.

– od sljedeće nedjelje ukida se jutarnja nedjeljna misa u 7 sati.

– Zahvaljujemo svima koji su ovih dana velikodušno darovali priloge za potrebe naše župe.

– Preporučujemo Vam katolički tisak!

NEKA NAS SVE PRATI  I KOD BOGA ZAGOVARA BEZGREŠNO SRCE MARIJINO.