Pages Navigation Menu

Jordanovac 110, Zagreb

3. NEDJELJA KROZ GODINU (B)

B – 3. NEDJELJA KROZ GODINU

  1. Siječnja

Ponedjeljak: OBRAĆENJE SV.PAVLA

Utorak: SV. TIMOTEJ I TITO, BISKUPI

Srijeda: SV.ANĐELA MERICI, DJEVICA

Četvrtak: SV. TOMA AKVINSKI, PREZBITER I CRKVENI NAUČITELJ

 

– Vjeronauk u drugom polugodištu za krizmanike i prvopričesnike započet će u ponedjeljak 25. siječnja prema postojećem rasporedu grupa u danima u tjednu.

– Četvrtkom nakon večernje mise nastavljamo sa 24 satnim klanjanjem –  nakana klanjanja je za osobni duhovni rast u vjeri, za duhovno obnovu župe i za sve ljude koji žive i djeluju na području naše župe. Upisati se možete u sakristiji.

– Kao što smo bili najavili ovaj mjesec nakon nedjeljnih misa sakupljat ćemo dobrovoljni novčani prilog za potrebe ljudi koji su stradali u potresu, svoj prilog možete ostaviti u drvenoj kutiji na izlazu iz crkve.

– Zahvaljujemo svima koji su ovih dana velikodušno darovali priloge za potrebe naše župe.

– Preporučujemo Vam katolički tisak!

NEKA NAS SVE PRATI  I KOD BOGA ZAGOVARA BEZGREŠNO SRCE MARIJINO.