Pages Navigation Menu

Jordanovac 110, Zagreb

2. NEDJELJA KROZ GODINU (B)

2. NEDJELJA KROZ GODINU (B)

17. SIJEČNJA  2021.

SRIJEDA: SV. FABIJAN, papa i mučenik i Sv. SEBASTIJAN, mučenik

ČETVRTAK: Sv. Agneza, djevica i mučenica

PETAK: Sv. Vinko, đakon i mučenik

Ulazimo u tjedan Molitvene osmine za jedinstvo kršćana. Ovogodišnji 35. ekumenski hod u okviru Molitvene osmine za jedinstvo kršćana  ima geslo OSTANITE U MOJOJ LJUBAVI I DONOSIT ĆETE MNOGO RODA (usp. Iv 15, 5-9), u kojem uz vjernike Katoličke Crkve sudjeluju i vjernici ostalih kršćanskih crkava i zajednica

– Vjeronauk u drugom polugodištu za krizmanike i prvopričesnike započet će u ponedjeljak 25. siječnja prema postojećem rasporedu grupa u danima u tjednu.

– Četvrtkom nakon večernje mise nastavljamo sa 24 satnim klanjanjem –  nakana klanjanja je za osobni duhovni rast u vjeri, za duhovno obnovu župe i za sve ljude koji žive i djeluju na području naše župe.

– Kao što smo bili najavili ovaj mjesec nakon nedjeljnih misa sakupljat ćemo dobrovoljni novčani prilog za potrebe ljudi koji su stradali u potresu, svoj prilog možete ostaviti u drvenoj kutiji na izlazu iz crkve.

– Zahvaljujemo svima koji su ovih dana velikodušno darovali priloge za potrebe naše župe.

– Preporučujemo Vam katolički tisak!

 

NEKA NAS SVE PRATI  I KOD BOGA ZAGOVARA BEZGREŠNO SRCE MARIJINO.