Župni oglasi – SV. OBITELJ ISUSA, MARIJE I JOSIPA

Petak: Marija bogorodica, Nova godina

Subota: Sv. Bazilije Veliki i Grgur Nazijanski, biskupi i crkveni naučitelji

Nedjelja: 2 Nedjelja po Božiću, Ime Isusova

– Blagoslov obitelji započeo je jučer.

-U četvrtak na staru godinu, dođite da pod večernjom sv. misom u 18,30 sati zahvalimo Bogu za proteklu godinu. U petak na svetkovinu sv. Marije Bogorodice, tj. na Novu godinu sv. mise su u 08.00, 11.00 i 18.30 sati.

-još i ovaj tjedan umjesto četvrtka nastavljamo sa 24 satnim klanjanjem u srijedu klanjanje će početi u srijedu nakon večernje mise a završava u četvrtak prije krunice –  nakana klanjanja je za osobni duhovni rast u vjeri, za duhovno obnovu župe i za sve ljude koji žive i djeluju na području naše župe.

-pogledajte tisak na stoliću. U sakristiji možete nabaviti kalendare. Također i preporučujemo kalendar sluge božjeg p. Ante Gabrića prikupljeni prilog ide za misije.

Hvala svima koji su se ovih božićni dana angažirali oko liturgijskih slavlja, i uređenja naše crkve, hvala na  svakoj pomoći i daru.

NEKA NAS SVE PRATI  I KOD BOGA ZAGOVARA BEZGREŠNO SRCE MARIJINO.