Pages Navigation Menu

Jordanovac 110, Zagreb

Župni oglasi – ISUS KRIST KRALJ SVEGA STVORENJA

A – ISUS KRIST KRALJ SVEGA STVORENJA

  1. Studeni 2020.

Ponedjeljak: Sv. Klement I., papa i mučenik

Utorak: Sv. Andrija Dung-Lac i drugovi, mučenici       

Srijeda: Sv. Katarina Aleksandrijska, djevica i mučenica            

Slijedeća nedjelja je prva nedjelja došašća

 

– Župni Karitas će slijedeće nedjelje prodavati adventske vijence, a prihodi su namijenjeni potrebama župnog Karitasa

–  u četvrtak 19. studenog nastavljamo sa 24 satnim klanjanjem koje će se  održavati svaki četvrtak – a nakana je za osobni duhovni rast u vjeri, duhovno obnovu župe i za sve ljude koji žive i djeluju na području naše župe. Poradi epidemioloških mjera potreban je raspored, stoga vas pozivamo one koji žele ozbiljno pristupiti  klanjanju da se jave nakon mise u župni ured kako bi se dogovorili oko termina za klanjanje. Klanjanje počinje u četvrtak nakon večernje mise i završava u petak prije krunice. Ne zaboravimo uzor klanjanja je Isus Krist sjetimo se, On je provodio čitave noći u molitvi i klanjanju Ocu.

– slike prvopričesnika i krizmanika možete podići u sakristiji nakon svake mise i u radno vrijeme župnog ureda.

– Stigao je novi broj Glasa koncila, Katolički tjednik, a pogledajte i ostali tisak na stoliću.

NEKA NAS SVE PRATI  I KOD BOGA ZAGOVARA BEZGREŠNO SRCE MARIJINO.