Župni oglasi – 32. Nedjelja kroz godinu

Četvrtak: Sv. Jozafat, biskup i mučenik

Petak: Sv. Stanislav Kostka, redovnik DI, Zaštitnik mladeži

Subota: Sv. Nikola Tavelić, prezbiter i mučenik

– Od sutra započinje redoviti župski vjeronauk za prvopričesnike i Krizmanike. Prvopričesnici imaju u ponedjeljak, utorak i srijedu u 17 sati, a krizmanici ponedjeljak, utorak i srijeda u 19:30 te u subotu u 9:00.

– Pozivam djecu također na probe pjevanja subotom u 10:00 sati i naša nedjeljna slavlja sv. Mise.

– slike prvopričesnika i krizmanika možete podići u sakristiji nakon svake mise i u radno vrijeme župnog ureda.

– kao što smo najavili prošle nedjelje u našu župu stigao je mladi klesar Luka Valec, iz Zaboka, koji izrađuje suvenire od prirodnog kamena, sakralne tematike, možete vidjeti njegova mala djela, pa tko koliko može neka podrži mladog umjetnika.

– Stigao je novi broj Glasa koncila, Katolički tjednik, a pogledajte i ostali tisak na stoliću.

NEKA NAS SVE PRATI  I KOD BOGA ZAGOVARA BEZGREŠNO SRCE MARIJINO.