1. Nedjelja došašća

Župa Bezgrešnog Srca Marijina

Poštovani vjernici, s obzirom na nove epidemiološke mjere (28. studenoga – 21. prosinca 2020.) koje smo obvezni poštovati, nije nam lako organizirati liturgijska slavlja. Molimo vas za razumijevanje, strpljivost i poniznost.

Molimo i apeliramo:

• u ograničenom broju onih koji mogu ući u crkvu (25), dajmo prednost onima koji teže podnose hladnoću
  • ako je u crkvu već ušlo 25 osoba, ne inzistirajmo na našem ulasku
  • održavajmo fizički razmak od najmanje 2 metra
  • u crkvi nosimo masku na korektan način i održavajmo i druge epidemiološke mjere

Riječ je o

– tome da sa svoje strane učinimo sve što je u našoj moći da smanjimo širenje zaraze

– poštovanju drugih ljudi u našoj blizini

– suradnji s crkvenim i građanskim vlastima koje su suočene s velikom odgovornošću upravljanja ovom teškom kriznom situacijom

Važne napomene:

Ako ste pratili nedjeljnu misu putem elektroničkih medija, moguće je pričestiti se u crkvi u 17,45 (samo nedjeljom!)

Sakramentu ispovijedi je moguće pristupiti u maloj dvorani (predvorje crkve – stepenice desno) u vremenima prije i tijekom misa.

Župa Bezgrešnog Srca Marijina

Raspored misa u razdoblju pooštrenih epidemiloških mjera

(28. studenoga – 21. prosinca 2020.)

Nedjeljne mise
Subota    18,30
Nedjelja   07,00
Mise radnim danom

Napomene:

– mise će trajati tridesetak minuta

– ako ste pratili nedjeljnu misu putem elektroničkih medija, moguće je pričestiti se u crkvi u 17,45 (samo nedjeljom!)

– sakramentu ispovijedi može se pristupiti u maloj dvorani (predvorje crkve – stepenice desno) u vremenima prije i tijekom misa