Župni oglasi – 30. Nedjelja kroz godinu

Srijeda: Sv. Šimun i Juda, apostoli

Subota: Sv. Alfonz Rodriguez, redovnik DI

Slijedeću nedjelju su Svi Sveti

– u srijedu 28. listopada u 20:30 je roditeljski sastanak za krizmanike, a u četvrtak 29. listopada u 19:15 roditeljski sastanak za prvopričesnike.

– podsjećamo krizmanike i prvopričesnike za sljedeću godinu 2020/21, da se prijave online preko stranice e – župa, hvala onima koji su to već učinili.

– mole se ovogodišnji prvopričesnici koji još nisu vratili haljinice da to učine što prije.

– stigle su slike prvopričesnika koje možete podići u sakristiji nakon svake mise, a tijekom tjedna u uredu u uredovno vrijeme, također slike za krizmu dolaze u utorak.

– Pozivamo djecu na probe pjevanja subotom u 10:00 sati.

– sljedeće nedjelje u našu župu doći će “Mladi klesar Luka Valec, iz Zaboka, koji izrađuje suvenire od prirodnog kamena, sakralne tematike, nakon misa moći će te vidjeti te suvenire pa tko koliko može neka podrži tog mladog umjetnika.

– Stigao je novi broj Glasa koncila, Katolički tjednik, a pogledajte i ostali tisak na stoliću.

– i na kraju sa nekoliko riječi predstaviti će nam se inicijativa 40 dana za život.

NEKA NAS SVE PRATI  I KOD BOGA ZAGOVARA BEZGREŠNO SRCE MARIJINO.