Pages Navigation Menu

Jordanovac 110, Zagreb

Župni oglasi – 29. Nedjelja kroz godinu

A – 29. NEDJELJA KROZ GODINU – MISIJSKA NEDJELJA

  1. Listopada 2020.

Petak: Sv. Ivan Kapistranski, redovnik

Subota: Sv. Antun Marija Claret, biskup

– Danas na misijsku nedjelju svoj prilog za misije možete ostaiviti u kutiji pri dnu crkve.

– jučer u našoj župi krizmu je primilo 53 krizmanika, dijelitelj krizme je bio mons. Tomislav Subotičanec, zahvaljujem svima koji su uložili svoj trud i napor oko pripreme krizmanika, a osobito sestri Jeronimi, kapelanu Mislavu, velikom zboru, orgoljašu Dubravku i svima koji su na bilo koji način pomogli oko organizacije krizme.

– u subotu 24. listopada je cijelodnevno Euharistijsko klanjane za domovinu, obitelji, našu župu i potrebe sveopće Crkve. Euharistijsko klanjanje počinje nakon jutarnje mise a završava prije večernje mise.

– podsječamo krizmanike i prvopričesnike za sljedeću godinu 2020/21, da se prijave online preko stranice e – župa, hvala onima koji su to već učinili.

– mole se ovogodišnji prvopričesnici koji još nisu vratili haljinice da to učine što prije.

NEKA NAS SVE PRATI  I KOD BOGA ZAGOVARA BEZGREŠNO SRCE MARIJINO.