Župni oglasi – 24. Nedjelja kroz godinu

Srijeda: Sv. Kornelije, papa i Ciprijan, biskup – mučenici

Četvrtak: Sv. Robert Bellarmino, biskup i crkveni naučitelj

Subota: Sv. Januarije, biskup i mučenik

– U ponedjeljak je blagdan Uzvišenja sv. Križa i ss. Presvetog Srca Isusova na Lašćinskoj 139 pozivaju na euharistijsko slavlje u 18,00 sati u samostanskoj kapeli, na proslavu patrona njihove kapele.

– danas,13. rujna prikupljena će se milostinja poslati za Svetu zemlju (Božji grob)

Zaziv Duha Svetoga za novu školsku godinu kao i blagoslov torba prvašića bit će slijedeće nedjelje pod sv. Misom u 09:30 sati.

– Prva pričest je 10. listopada u 11 sati, a sv. Potvrda 17. listopada u 11 sati

– U srijedu (16.09.2020.) u 19:15 sati je za roditelje prvopričesnika, a u četvrtak (17.09.2020.) u isto vrijeme je sastanak za roditelje krizmanika. Krizmanici i prvopričesnici su dužni sudjelovati na svetoj misi sa roditeljima.

– Mole se prvopričesnici koji su obavili prvupričest da si podignu slike u sakristiji ili tijekom tjedna u uredovno vrijeme u uredu.

– U subotu nakon jutarnje mise započinje klanjanje a završava u podne sa blagoslovom s presvetim, molimo za potrebe naše domovine, župe i sveopće Crkve

– Pozivamo djecu također na probe pjevanja subotom u 10:00 sati.

Prigoda za sv. ispovijed:

pod svim jutarnjim i večernjim misama, također, vraćena je misa subotom ujutro

– Stigao je novi broj Glasa koncila, Mak, Katolički tjednik, Pogledajte i ostali tisak na stoliću.

– Molimo Vas da poštujete Epidemiološke mjere, odnosno da i u crkvi nosite maske i na ulazu dezinficirate ruke.

NEKA NAS SVE PRATI  I KOD BOGA ZAGOVARA BEZGREŠNO SRCE MARIJINO.