Župni oglasi – 18. Nedjelja kroz godinu (A)

1. NEDJELJA KROZ GODINU – A                                                                                                  2. kolovoza 2020

Ponedjeljak: Bl. Augustin Kažotić, biskup

Utorak: Sv. Ivan Maria Vianney, prezbiter

Srijeda: Gospa Snježna DAN POBJEDE I DOMOVINSKE ZAHVALNOSTI

Četvrtak: Preobraženje Gospodinovo, blagdan

Petak: Prvi petak

Subota: Sv. Dominik, prezbiter

Ljetni raspored (tijekom srpnja i kolovoza) rada župnog ureda: utorak-petak: 17.30 -18.15. Hitne stvari možete dogovoriti i nakon svake mise, manje žurne stvari i putem e-pošte!

Ljetni nedjeljni raspored sv. misa: 8.00, 10.00 i 18.30.

Predvorje crkve i kapelica su otvoreni za pojedinačnu molitvu radnim danom: 7.00 – 12.00;  17.00 – 19.00, nedjeljom i blagdanom u vremenu sv. misa.

Stižu upiti za termine proslave Prve Sv.Pričesti i Potvrde (Krizme): Rujan i listopad su zamišljeni vrijemenski  okvir.

No: regulative vezane uz početak i način odvijanja škole – koje donosi Ministarstvo, i mjere borbe protiv pandemije će određivati puno toga. Npr. ukoliko pandemija eskalira moguće su dodatne odgode.

Naravno, najave ovakovih važnih događaja će ipak biti na vrijeme –  3-4 tjedna unaprijed. Pratite župne oglase  koje stavljamo na web stranicu župe svake subote navečer.

Stigao je novi broj Glasa Koncila, Katoličkog tjednika, novi broj Obnovljenog života,  pogledajte i ostali tisak na stoliću.

Hvala svima na darovima i svakovrsnoj pomoći za potrebe župe.

Svima koji odlaze na godišnje odmore želimo sretan put i povratak.