Župni oglasi – 17. Nedjelja kroz godinu (A)

1. NEDJELJA KROZ GODINU – A                                                                                                         26.  srpnja 2020

Ponedjeljak: Sv.Klement Ohridski, Sv.Kristofor

Srijeda: Sv. Marta

Četvrtak: Sv. Petar Krizolog, biskup i crkveni naučitelj

Petak: Sv.Ignacije Lojolski, prezbiter

Subota: Sv. Alfonz Marija de’Liguori, naučitelj Crkve, Prva subota

Ljetni nedjelji raspored sv. misa: 8.00, 10.00 i 18.30.

Ljetni raspored (tijekom srpnja i kolovoza) rada župnog ureda: utorak-petak: 17.30 -18.15. Hitne stvari možete dogovoriti i nakon svake mise, manje žurne stvari i putem e-pošte!

Predvorje crkve i kapelica su otvoreni za pojedinačnu molitvu radnim danom: 7.00 – 12.00;  17.00 – 19.00, nedjeljom i blagdanom u vremenu sv. misa.

Stižu upiti za termine proslave Prve Sv.Pričesti i Potvrde (Krizme): rujan i listopad su zamišljeni vrijemenski  okvir.

No: regulative vezane uz početak i način odvijanja škole – koje donosi Ministarstvo, i mjere borbe protiv pandemije će određivati puno toga. Npr. ukoliko pandemija eskalira moguće su dodatne odgode.

Naravno, najave ovakovih važnih događaja će ipak biti na vrijeme: 3 – 4 tjedna unaprijed. Pratite župne oglase  koje stavljamo na web stranicu župe svake subote navečer.

Stigao je novi broj Glasa Koncila, Katoličkog tjednika, novi broj Obnovljenog života,  pogledajte i ostali tisak na stoliću.

Hvala svima na darovima i svakovrsnoj pomoći za potrebe župe.

Svima koji odlaze na godišnje odmore želimo sretan put i povratak.