Župni oglasi – 15. Nedjelja kroz godinu (A)

1. NEDJELJA KROZ GODINU – A                                                                                                            12. srpnja 2020

Ponedjeljak: MAJKA BOŽJA BISTRIČKA

Utorak: Sv. Kamilo de Lellis, redovnk

Srijeda: Sv. Bonaventura, biskup i crkveni naučitelj

Četvrtak: BDM od brda Karmel

Ljetni raspored  rada župnog ureda: utorak-petak: 17.30 -18.15. Hitne stvari možete dogovoriti i nakon svake mise! Preporučujemo i dogovor oko dolaska u župni ured putem e-pošte!

Predvorje crkve i kapelica su otvoreni za pojedinačnu molitvu radnim danom: 7.00 – 12.00;  17.00 – 19.00, nedjeljom i blagdanom u vremenu sv. misa.

Ljetni raspored traje tijekom srpnja i kolovoza.

Stigao je novi broj Glasa Koncila, Katoličkog tjednika, novi broj Obnovljenog života,  pogledajte i ostali tisak na stoliću.

Koristim prigodu zahvaliti se svima koji i u ovo vrijeme svojim prilozima pomažu za različite potrebe župe.

Svima koji uskoro odlaze na godišnje odmore želimo sretan put i povratak.