Župni oglasi – 14. Nedjelja kroz godinu (A)

1. NEDJELJA KROZ GODINU – A                                                                                              5. srpnja 2020

Ponedjeljak: Sv. Marija Goretti, djevica i mučenica                                                            Četvrtak: Bl. Marja od propetog Isusa Petković, redovnica                                                        Subota: Sv. Benedikt, opat, zaštitnik Europe

Ljetni raspored nedjeljnih sv.misa: 8.00, 10.00, 18.30.

Ljetni raspored  rada župnog ureda: utorak-petak: 17.30 -18.15. Hitne stvari možete dogovoriti i nakon svake mise! Preporučujemo i dogovor oko dolaska u župni ured putem e-pošte!

Predvorje crkve i kapelica su otvoreni za pojedinačnu molitvu radnim danom: 7.00 – 12.00;  17.00 – 19.00, nedjeljom i blagdanom u vremenu sv. misa.

Ljetni raspored traje tijekom srpnja i kolovoza.

Fotografije i DVD-jeve sa Prve sv. Pričesti možete podići u sakristiji.

Stigao je novi broj Glasa Koncila, Katoličkog tjednika, novi broj Obnovljenog života,  pogledajte i ostali tisak na stoliću.

Svima koji uskoro odlaze na godišnje odmore želimo sretan put i povratak!