Župni oglasi – Presveto Trojstvo

Srijeda: Spomen proglašenja Sv. Josipa zaštitnikom    hrvatskof kraljevstva

Četvrtak: Presveto Tijelo i krv Kristova – Tijelovo

Subota:  Sv. Antun Padovanski, prezbiter i crkveni naučitelj

U četvrtak na Tijelovo sv. mise su u: 08.00, 11.00 i 18.30 sati, a poslije večernje sv. mise je Tijelovska procesija.

U subotu, 13. lipnja je primanje Prve Sv.Pričesti za prvu grupu prvopričesnika u 11.00 sati.

RASPORED PRIPREMA ZA PRVU SV. PRIČEST: (samo prva grupa koja je već krenula s pripremama, druga grupa će biti najesen)

9. lipnja, utorak: Podjela haljinica u 19:00. Dolaze roditelji (barem jedan) s djecom. Poslije podjele kratka proba.                                                                                                                                                      12. lipnja, petak: Ispovijed za djecu u 16:00. Poslije ispovijedi generalna proba.                                        13. lipnja, subota: okupljanje ispred crkve do 10:30. Sv. misa u 11.00.

Kroz tjedan poslije prve pričesti djeca dolaze na večernju sv. misu i vraćaju haljinice.

Za sve nejasnoće slobodno se obratiti kapelanu Petru na broj 092-330-4602

Misa u 12.00. slaviti će se ove i još slijedeće nedjelje 14. lipnja,

1. lipnja je redoviti raspored misa

Mjesec lipanj je važan u životu naših obitelji, posebno naših prvopričesnika. Za nekoliko tjedana je i patron naše župe. Molimo zagovor naše nebeske zaštitnice.