Župni oglasi – 13. Nedjelja kroz godinu (A)

1. NEDJELJA KROZ GODINU – A                                                                                                          28. Lipnja 2020.

Ponedjeljak: Sv. Petar i Pavao, apostoli

Utorak: Rimski  prvomučenici

Petak: Sv. Toma, apostol

Subota:  Sv. Elizabeta Portugalska

U petak je prvi petak

U subotu je prva subota. Cenakul u našoj crkvi. u 10.00 je sv. misa.

Ljetni raspored  rada župnog ureda: utorak-petak: 17.30 -18.15. Hitne stvari možete dogovoriti i nakon svake mise!

Od slijedeće nedjelje, 5. srpnja, započinje ljetni raspored sv. misa: 8.00, 10.00 i 18.30.

Predvorje crkve i kapelica su otvoreni za pojedinačnu molitvu radnim danom: 7.00 – 12.00;  17.00 – 19.00, nedjeljom i blagdanom u vremenu sv. misa.

Ljetni raspored traje tijekom srpnja i kolovoza.

Fotografije i DVD-jeve sa Prve sv. Pričesti možete podići u sakristiji.

Stigao je novi broj Glasa Koncila, Katoličkog tjednika, novi broj Obnovljenog života,  pogledajte i ostali tisak na stoliću.

Ljetnje vrijeme traže i odgovarajuću odjeću kako bi se zaštitili od vrućine. No, već su stare kulture znale da odjeća i štiti od vrućine, a štiti i naše dostojanstvo kao i dostojanstvo svetog mjesta i događaja kojima pribivamo. Pripazimo stoga kako dolazimo u crkvu.

Onima koji uskoro odlaze na godišnje odmore želimo sretan put i povratak.