Župni oglasi – 12. Nedjelja kroz godinu (A)

1. NEDJELJA KROZ GODINU – A                                                                                             21. Lipnja 2020.

Ponedjeljak: Sv. Ivan Fisher i Toma More; Sv. Paulin Nolanski

Srijeda: Rođenje sv. Ivana Krstitelja, Svetkovina

Subota: Sv. Ćiril Aleksandrijski, biskup i crkveni naučitelj

Sv. Ladislav, zaštitnik Nadbiskupije

Sutra u ponedjeljak je državni praznik, nema mise ujutro u 7.00.

Danas navečer,  21.lipnja u 19.30. svira se orguljski koncert dvojice mladih orguljaša, Mladena Bonomija i našega župnog orguljaša Dubravka Ćepulića Polgara. Ulaz slobodan.

Ljetni raspored sv. misa počinje od 5.  srpnja, za dva tjedna: 8.00, 10.00 i 18.30.

Prenosimo i obavijest Nadbiskupskog Duhovnog stola o pozivu na peti Hod za život, 27.lipnja u 10.00, ispred HNK. Hod za život je građanska inicijativa koja je u potpunosti sukladna kršćanskom zauzimanju za očuvanjem života od začeća do prirodne smrti.

– Stigao je novi broj Glasa Koncila, Katoličkog tjednika, novi broj Obnovljenog života,  pogledajte i ostali tisak na stoliću.

Našim školarcima čestitamo dovršenje školske godine, koja sigurno nije bila lagana. Pred nama je vrijeme školskih praznika. Sretan put i povratak svima koji putuju slijedećih dana.