Župni oglasi – Pedesetnica -Duhovi

PEDESETNICA – DUHOVI

31. SVIBNJA 2020.

PONEDJELJAK:  DUHOVSKI PONEDJELJAK,  Bl. Djevica Marija Majka Crkve, Sv.Justin

SRIJEDA:   Sv. Karlo Lwanga i drugovi, mučenici (Uganda)

ČETVRTAK: SV. KVIRIN SISAČKI, Biskup i mučenik

PETAK: Sv. Bonifacije, prvi petak

1. lipnja je prva subota u mjesecu, cenakul u našoj crkvi: molitva krunice u 9.00; sv.misa u 10.00

Prva grupa naših trećaša proslavit će Prvu sv. Pričest u subotu 13. lipnja u 11.00. Termin proslave druge skupine bit će najesen, termin će se najaviti na vrijeme. Pratite oglase putem web stranice naše župe ukoliko niste bili na nedjeljnim misama.

Župni ured radi po dogovoru – nazovite: fiksni: 235 4310  ili  mob: 092 330 4602, Ostale (manje žurne) upite poslati na e-adresu: info@zupa-jordanovac.hr.

Karitas naše Nadbiskupije pokreće trajniju akciju pomoći našim sugrađanima postradalim u potresu koji imaju poteškoća vlastitim sredstvima obnoviti vlastite kuće ili stanove. Priloge možete ubaciti u škrabicu kod kipa Sv. Antuna, ili u župnom uredu ili online.

Mjesec lipanj je važan u životu naših trećaša i krizmanika, koji završavaju osnovnu školu. Za nekoliko tjedana je i patron naše župe. Molimo zagovor naše nebeske zaštitnice.