Župni oglasi – 7. Vazmena nedjelja (A)

1.  VAZMENA NEDJELJA –                                                                                                               24. SVIBNJA 2020.

PONEDJELJAK:  Sv. Beda Časni; Sv. Grgur VII, papa, Sv. Marija Magdalena

UTORAK:   Sv. Filip Neri

SRIJEDA:  Sv. Augustin Kenterberijski, biskup

PETAK:  Sv. Euzebije i Polion, mučenici

Slijedeće nedjelje je Svetkovina Pedesetnice – Duhovi. Isti dan je i Svetkovina Majke Božje Kamenitih vrata. Misa s procesijom je ispred Katedrale u 19.00.

Novi je broj Glasa Koncila, Obnovljenog života i ostalog tiska.

Poslije sv.misa u župnom uredu se mogu dogovoriti misne nakane i ostale žurne stvari. U lipnju ima još slobodnih termina za sv. mise. Od 1. lipnja se upisuju mise za srpanj, kolovoz i rujan.

Župni ured radi po dogovoru – nazovite: fiksni: 235 4310  ili  mob: 092 330 4602, Ostale (manje žurne) upite poslati na e-adresu: info@zupa-jordanovac.hr.

Ide kraju i svibanj – Gospin mjesec, koji završava blagdanom Majke Božje od Kamenitih vrata. Molimo njezin moćni zagovor za naš grad i sve njene stanovnike, te naše obitelji.