Župni oglasi – 6. Vazmena nedjelja

1. VAZMENA NEDJELJA (A)                                                                                                              17.  SVIBNJA 2020

PONEDJELJAK: Sv.Ivan I, papa, mučenik

SRIJEDA:  Sv. Bernardin Sijenski, prezbiter

Četvrtak: UZAŠAŠĆE GOSPODINOVO, svetkovina

Petak: Sv. Rita

Subota:  Bl Djevica Marija Kraljica apostola

Na Uzašašće su mise u 7.00. i 18.30.

Odredbom Zagrebačke Nadbiskupije podjela sv.Potvrde (krizma) je odgođena za najesen.

Odluka o terminu Prve sv.Pričest prepuštena je župama. Anketa po tom pitanju je pri kraju, (pogledajte raniju obavijest niže) pa ćemo vas uskoro obavijestiti koje su mogućnosti. Pratite obavijesti na web stranici naše župe.

Novi su brojevi Katoličkog tjednika, Marije i Obnovljenog života, na jednom stolu su stari brojevi koji se mogu gratis uzeti.

Poslije sv.misa u župnom uredu se mogu dogovoriti misne nakane i ostale žurne stvari. Za manje urgentne stvari župni ured radi po dogovoru – nazovite: fiksni: 235 4310  ili  mob: 092 330 4602, Ostale (manje žurne) upite poslati na e-adresu: info@zupa-jordanovac.hr.

Pozvani smo i na svibanjske pobožnosti – molitvu krunice svaki dan u 18.00 sati. Zazivamo moćni zagovor naše nebeske Majke.