Pages Navigation Menu

Jordanovac 110, Zagreb

Raspored sv. misa – župa Jordanovac

RASPORED SV. MISA

Raspored vrijedi do daljnjega.*

 

   8.00. rana misa

  9.30. obiteljska misa

11.00. župna misa

12.00. izvanredna misa, dodana zbog okolnosti

18.30. večernja misa

 

Napomena: Misa u 9.30. je posebno namijenjena obiteljima s djecom, koji imaju prednost. Stoga molim ostale vjernike, da ako je ikako moguće, dođu na neku od ostalih misa:  8.00. 11.00. 18.30. ili dodatnu u 12.00.

Misa će se moći pratiti uz pomoć zvučnika i izvan crkve u slučaju da za nekoga ne bude mjesta u crkvi ili kapelici.

Molimo sve koji kane doći u crkvu da pročitaju upute za ponašanje u crkvi, te da ih slijede. Na ulazu u crkvu i u crkvi bit će na raspolaganju sakristan, župnik ili kapelan koji će vam pomoći oko nalaženja odgovarajućeg mjesta ili za bilo koji upit.

* Na web stranici i na oglasnoj ploči će na vrijeme biti objavljene eventualne promjene rasporeda sv.misa