Pages Navigation Menu

Jordanovac 110, Zagreb

Info za roditelje prvopričesnika 3.

Poštovani Roditelji naših Prvopričesnika

 

Na roditeljskom sastanku u nedjelju 24. svibnja dogovoreno je da će jedna skupina naših trećaša primiti Prvu Sv.Pričest u subotu 13. lipnja (najvjerojatnije pod misom u 11.00, no to ćemo još precizirati).

Ukoliko još netko od roditelja koji nisu bili na sastanku želi uključiti svoje dijete u pripremu za ovaj termin neka se najkasnije do srijede, 27. svibnja,  javi kapelanu Petru na mob: 092 330 4602, ili putem e-adrese župe: info@zupa-jordanovac.hr

Pripreme, intenzivnije nego inače,  odvijati će se  četvrtkom u 17.00 sati, a kandidati za prvu Pričest će obvezatno dolaziti na nedjeljne mise u 9.30, te poslije mise doći u dvoranu na nastavak priprema. Budući da je vremena malo redovitost dolaska na pripreme je vrlo važna.

Podsjećamo da će se najesen organizirati proslava primanja Prve sv. Pričesti za veći dio naših trećaša, što će biti na vrijeme oglašeno.

Redovito ćemo  na ovoj stranici u oglasima javljati sve što je važno za pojedine detalje priprave Prvopričesnika.

 

Vaši svećenici:

p.Ivica, župnik,

p.Petar, kapelan