Župni oglasi – 1. Korizmena nedjelja (A)

1. KORIZMENA NEDJELJA (A)                                                                                         1. ožujak 2020.

Tjedan pred nama je kvatreni korizmeni tjedan:                               srijeda, petak i subota su kvatreni dani kada prakticiramo neki oblik pokore.

U petak je prvi petak

U subotu prva subota, Cenakul u našoj crkvi, sv.misa u 10.00.

U utorak pobožnost Križnog puta predmole  članovi Marijine legije, a u petak bogoslovi iz Kolegija

Objavljujemo unaprijed i roditeljski sastanak i duhovnu obnovu za roditelje krizmanika: 10. ožujka, utorak: sve  započinje s križnim putem, s početkom u 18.00, završetak oko 19.30.

U svezi organizacije Susreta hrvatske katoličke mladeži u svibnju produžen je rok za ispunjenje obrasca za prijavu smještaj mladih, sve do 31. ožujka 2020.

Novi su brojevi Glasa Koncila i ostalog tiska na stoliću.

Korizma je vrijeme intenzivnijeg duhovnog života izraženoga posebno kroz molitvu i djela ljubavi.

Podsjećam na prijedlog zajedničke korizmene pokore:

Pripazimo u  korizmi na naše česte propuste, kao što su kašnjenje na sv. misu, razgovor i radoznalo osvrtanje i sl. Možda nam izgledaju nevažni ili neznatni, no ipak su znak duhovne površnosti koja nas može ozbiljno potkopati.

Hvala Vam na suradnji i svakom drugom daru.