Župni oglasi – Krštenje Gospodinovo (A)

A – KRŠTENJE GOSPODINOVO

12. Siječnja 2020.

Ponedjeljak: Sv.Hilarije, biskup i naučitelj Crkve

Srijeda: Sv.Anastasija (Stošija), djevica i mučenica

petak: Sv.Antun opat

Subota: Sv. Margareta Ugarska, redovnica

– Sutrašnjim danom završava božićno vrijeme. Započinje „vrijeme kroz godinu“.

– Župni vjeronauk se nastavlja poslije 19. siječnja, no u subotu imamo probu pjevanja.  Župni ured radi u  uobičajeno radno vrijeme.

1. godišnjicu redovitih svetih misa svake treće srijede u mjesecu i klanjanja pred Presvetim Oltarskim Sakramentom svake treće subote za Domovinu, proslavit ćemo svetom misom zahvalnicom u u srijedu 15. siječnja 2020. u 18.30 sati klanjanje u 17.00 sati.. Svi ste dobro došli.

– U subotu je cjelodnevno klanjanje, kao i obično svake treće subote u mjesecu, a molimo za potrebe sveopće Crkve, naše domovine i naše župne zajednice. 7.30. – 18.15.

Molitvena osmina za jedinstvo kršćana 2019. pod geslom „ Iskazivahu nam nesvakidašnje čovjekoljublje,  traje od 18.-25. siječnja. Plakat je u predvorju.

HKDPD organizira tribinu BUDIZAM I KRŠĆANSTVO. Nastupit će Zaviša Kačić Aleksić, prof. Povijesti i Indologije.  Četvrtak, 16. siječnja 2020. u 20 sati Palmotićeva 31.

– Pogledajte nove brojeve Glas koncila i ostalog tiska na stoliću.

– Zahvaljujemo svima na lijepom prijemu, i Vašoj susretljivosti kod blagoslova obitelji, te na svakom vašem daru.