Župni oglasi – Sveta Obitelj Isusa, Marije i Josipa

Srijeda: Sv. Marija Bogorodica – svetkovina; Nova godina

Četvrtak: Sv. Bazilije Veliki i Grgur Nazijanski, biskupi

Petak: Presveto Ime Isusovo, prvi petak

– U utorak,  na Staru godinu, dođite da pod večernjom sv. misom u 18,30 sati zahvalimo Bogu za proteklu godinu. U srijedu na svetkovinu sv. Marije Bogorodice, tj. na Novu godinu sv. mise su u 08.00, 11.00 i 18.30 sati.

U subotu neće biti Cenakula.

– Blagoslov obitelji je u tijeku. Ako smo slučajno nekoga preskočili, ili ako netko nije bio doma, molimo Vas prijavite naknadni blagoslov u sakristiji ili putem elektronske pošte.

Zahvaljujemo svima na lijepom prijemu, strpljivosti i susretljivosti.

Župni ured radi radnim danima samo prije podne od 10 do 12.00. Za sve hitne slučajeve obratite se svećeniku poslije jutarnje ili večernje mise.

– Katolički tisak  -božićni brojevi – je na stoliću. Ako netko nije dobio godišnjak naše župe „Srce Marijino, može ga uzeti na stoliću pri dnu crkve.

Hvala svima koji su se ovih božićni dana angažirali oko liturgijskih slavlja, priredbi i uređenja naše crkve; hvala na  svakoj pomoći i daru. Neka nas sve dobri Bog obdari svojim mirom i blagoslovom.