Župni oglasi – 32 Nedjelja kroz godinu (C)

C – 32. NEDJELJA KROZ GODINU

10. Studenog 2019.

Ponedjeljak:  Sv.Martin Tourski, biskup

Utorak: Sv. Jozafat, biskup i mučenik

Srijeda: Sv. Stanislav Kostka, redovnik Di

Četvrtak: Sv. Nikola Tavelić, prezbiter i mučenik

Petak: Sv.Albert Veliki

Subota: Sv.Margareta Škotska, Sv.Gertruda, Sv. Rok Gonzales i drugovi, mučenici DI

U subotu 16.studenoga je cjelodnevno klanjanje za obitelji, našu župu i Domovinu: od završetka jutarnje sv.mise (7.30) do 18.00.

U pripremi smo godišnjeg lista naše župe «Srce Marijino», pa tko god ima neko zanimljivo iskustvo ili svjedočanstvo vjere, karitativnog djela ili slično što bi moglo biti obogaćenje za sve, napišite i pošaljite na e-adresu župe. Rok je do 24. studenog.

Naš župni Karitas prikuplja i dijeli odjeću i obuću:

Prikupljanje: od 14. – 15.11.2019 (četvrtak-petak) (16:00-18:00)

Podjela 16.11.2019 (subota) (10:00-14:00)

Detalji na oglasnoj ploči.

Pitate se je li 5G mreža opasna po zdravlje ljudi i zašto je sve više onih koji ne žele 5G mrežu? Više o tome na tribini HKDPD-a u srijedu, 13.studenoga 2019.u 20 sati u Zagrebu, Palmotićeva 31. Plakat je u predvorju

Stigao je novi broj Glasa koncila, Veritas, Katolički tjednik, a pogledajte i ostali tisak na stoliću.

U zahvalnosti za sva dobra i svaku pomoć, neka nas sve prati Božji blagoslov i zaštita!