Župni oglasi – 29. Nedjelja kroz godinu (C)

C – 29. NEDJELJA KROZ GODINU–MISIJSKA NEDJELJA

20. Listopada 2019.

Utorak: Sv. Ivan Pavao II, papa

Srijeda: Sv. Ivan Kapistranski, prezbiter

Subota: Sv.Demetrije Srijemski, mučenik

Danas je misijska nedjelja, koju smo na neki način obilježili i prošle nedjelje posjetom fra Ivice Perića, misionara u Ruandi. Prikupili smo  16.000 kn pomoći. Hvala od srca u ime korisnika centra Otac Vjeko. Oni koji nisu bili prošle nedjelje, a žele se uključiti u akciju mogu se informirati o misiji na letku na stolićima na dnu crkve ili ostaviti prilog u kutiju.

Od prodaje kolača je prikupljeno 4120 kn, sve ide u fond župnog Karitasa.

– Slijedeće nedjelje je Nedjelja zahvale za Božja dobročinstva. Donesite kruh, kolače ili plodove zemlje za blagoslove i zahvalu Bogu.  Kolače i peciva možemo nakon misnog slavlja zajedno blagovati u velikoj dvorani PC.

-Slijedeće nedjelje u 10.30. je kratki ali važan sastanak Obiteljske zajednice.

Parkiralište, otvoreno na dijelu negdašnjeg igrališta Kolegija, bit će nedjeljom otvoreno, a subotom poslije podne po potrebi.

– Pogledajte novi broj Glas Koncila, Katolički tjednik, Obnovljeni život  i ostali  tisak na stoliću.

Iduće nedjelje moći ćemo kupnjom lampaša, koje koristimo pri pohodu grobovima naših dragih pokojnika pomoći rad Caritasa.

Neka nas nedjeljna okupljanja i druge župne aktivnosti još više povežu međusobno i s Gospodinom. Hvala svima na materijalnoj i svakoj drugoj pomoći.