Župni oglasi – 28. Nedjelja kroz godinu (C)

C – 28. NEDJELJA KROZ GODINU

13. Listopada 2019.

Ponedjeljak: Sv.Kalist I, papa i mučenik

Utorak:  Sv. Terezija Avilska,  crkvena naučiteljica

Srijeda: Sv. Hedviga,; Sv. Margareta M. Alacoque,  redovnice

Četvrtak: Sv. Ignacije Antiohijski, biskup i mučenik

Petak: Sv.Luka, evanđelista

Subota: Sv. Ivan Brebeuf, Izak Jogues, svećenici DI i mučenici; sv. pavao od križa

– U subotu je cjelodnevno klanjanje, od 7.30 do 18.00 sati; molimo za potrebe naše župe i domovine.

Dvije važne obavijesti:

– U utorak 15. listopada u 19.00 sati u velikoj dvorani PC je sastanak roditelja prvopričesnika.

– U srijedu 16. listopada u 19.00 sati u velikoj dvorani PC je sastanak roditelja krizmanika.

Najavljujem i vrlo vrijedan glazbeni događaj. U srijedu 16. listopada u 20.00, je orguljski koncert  u okviru Četvrtog zagrebačkog festivala klavirskih dua. Detalji su na plakatu u predvorju. Važno je napomenuti da je Festival u svojoj prigodnoj brošuri predstavio i rada Marijina Doma – bolničkog prihvatilišta naše župe, te na taj način se uključio u obilježavanje 10. obljetnice Doma.

Slijedeće nedjelje je Misijska nedjelja. Uz molitve za misije prikupljamo i pomoć za vanjske misije. Preko stotinu hrvatskih misionara djeluje u zemljama trećeg svijeta.

Zajednica Emaus koja se okuplja na našoj župi organizira program pod nazivom Vjetar Božji. Informacije na plakatu na oglasnoj ploči.

– Gospin mjesec listopad –krunica i litanija svaku večer u 18.00 sati.

– Preporučujemo novi broj Glas Koncila, Glasnik SIM, Katolički tjednik,  i ostali  tisak na stoliću.

– Zahvaljujemo na darovima  i za svaki oblik podrške.