Župni oglasi – 27. Nedjelja kroz godinu (C)

C – 27. NEDJELJA KROZ GODINU

6. Listopada 2019.

Ponedjeljak: Bl.Djevica Marija od Krunice

Utorak: Sv. Demetrije i drugovi, mučenici

Dan Neovisnosti

Srijeda: Sv. Dionizije, biskup i mučenik; Sv. Ivan leonardi, prezbiter

Četvrtak: Sv.Franjo Borgia, prezbiter

Petak: Sv.Ivan XXIII, papa

U utorak, na Dan neovisnosti, nema jutarnje mise u 7.00.

Započeo je Gospin mjesec listopad u kojemu iskazujemo svoju pobožnost Mariji molitvom krunice. U našoj crkvi molimo krunicu i litanije svaku večer u 18.00 sati.

Akcija prikupljanja odjeće i obuće je bila vrlo uspješna, i po količini i kvaliteti. Marljive gospođe iz naše karitativne grupe zaslužuju svaku pohvalu!

Dvije najave unaprijed:

– U utorak 15. listopada u 19.00 sati u velikoj dvorani PC je sastanak roditelja prvopričesnika.

– U srijedu 16. listopada u 19.00 sati u velikoj dvorani PC je sastanak roditelja krizmanika.

Pogledajte novi broj Glas Koncila, GSiM, Katolički tjednik i ostali  tisak na stoliću.

Hvala na svakom daru i obliku potpore. Molimo za Božju zaštitu i blagoslov za sve naše obitelji i našu župnu zajednicu.