Župni oglasi – 26. Nedjelja kroz godinu (C)

C – 26. NEDJELJA KROZ GODINU

29. Rujna 2019.

Ponedjeljak: Sv.Jeronim, naučitelj Crkve

Utorak:  Sv. Terezija od Djeteta Isusa, djevica i crkv. naučiteljica

Srijeda: : Sv. anđeli Čuvari

Petak: Sv.Franjo Asiški, Prvi petak

Subota:  Sv.Faustina, redovnica,  prva subota – cenakul

U subotu je Cenakul, misa u 10.00, stoga nema jutarnje mise u 7.00.

– Od sutra započinjemo redoviti župni vjeronauk. Konačni raspored je na oglasnoj ploči, i na web stranici župe. Podsjećamo: odlukom BKH, za sakrament pričesti i krizme, uz župni vjeronauk kao bližu pripravu na ove sakramente, traži se i pohađanje školskog vjeronauka.

Molim vjeroučenike, posebno prvopričesnike i krizmanike da svakako pokušaju doći na jedan od ponuđenih termina slijedećeg tjedna, na kojima se mogu riješiti mogući preostali problemi. Postojeći raspored je izrađen na osnovu informacija koje imamo, no nemoguće je udovoljiti svim željama.

Pobe pjevanja za djecu u subotu u 10.00.

Ministranti će se okupiti na dogovor poslije mise u 9.30. s novim koordinatorom ministranata.

Listopad je mjesec posvećen našoj nebeskoj Majci, te krećemo s  listopadskim pobožnostima.

U petak (Sv.Franjo) sestre franjevke u Barutanskom jarku slave svoga Utemeljitelja. Misa u samostanskoj kapeli je u 8.00 sati

– Pogledajte novi broj Glas Koncila, GSiM, List Mi, Katolički tjednik i ostali  tisak na stoliću.

U zahvalnosti za svaku pomoć, dar i susret, molim Božju zaštitu i blagoslov za sve vas i vaše obitelji.