Župni oglasi – 24. Nedjelja kroz godinu (C)

C – 24. NEDJELJA KROZ GODINU

15. Rujna 2019.

Ponedjeljak: Sv.Kornelije, papa i Ciprijan biskup, mučenici

Utorak: Sv. robert Bellarmino, biskup i crkveni naučitelj,

i Sv.Hildegarda naučiteljica crkve

Petak: Andrija Kim i drugovi, mučenici

Subota: Sv. Matej, apostol i evanđelist

Sutra započinje jesenski kvatreni tjedan u kojem smo  pozvani na intenzivniju molitvu i djela pokore i ljubavi. Kvatreni tjedan završava liturgijom kvatri u subotu 21. rujna.

U subotu 21.09. je uobičajeno klanjanje u našoj župi, koje počinje poslije jutarnje mise i traje do 13.30. Molit ćemo za potrebe naše domovine i župe, za duhovna zvanja i za naše mlade.

Slijedeće nedjelje 22.09. pod sv. misom u 09.30 sati je zaziv Duha Svetoga za novu školsku godinu, kao i blagoslov torbi i knjiga prvašića. Župni vjeronauk započinje za dva tjedna, od 30 rujna. Radni raspored vjeronauka je na oglasnoj ploči. Pozivamo djecu na probu pjevanja u subotu u 10.00 sati, kako bi se pripremili za misu Zaziva D.Svetoga.

Kako je već oglašeno prikupljanje odjeće i obuće  je od  26-7. rujna, 16-18.00, a podjela odjeće 28 rujna. Plakat je u predvorju.

Pogledajte novi broj Glas Koncila, Glasnika SIM, Katolički tjednik i ostali  tisak na stoliću.

Đacima želim uspješnu školsku vjeronaučnu godinu! Neka nam svima bude duhovno plodan hod u novoj školskoj i pastoralnoj godini.