Župni oglasi – 17. Nedjelja kroz godinu (C)

C – 17. NEDJELJA KROZ GODINU

28. SRPNJA 2016.

Ponedjeljak: Sv. Marta

Utorak: Sv. Petar Krizolog, biskup i crkveni naučitelj

Srijeda: Sv.Ignacije Lojolski, prezbiter

Četvrtak: Sv. Alfonz Marija de’Liguori, biskup i crk. naučitelj

Petak: BDM od Anđela

Subota: Bl. Augustin Kažotić, biskup

U petak je prvi petak.

U subotu je prva subota – podsjećamo da neće biti Cenakul, U rujnu nastavljamo s pobožnostima BDM.

Danas se spominjemo sv. Kristofora, zaštitnika putnika, vozača i pomoraca. Spomendan mu je bio prošloga tjedna. Sv. Kristofor je i zaštitnik misija, stoga danas se prikupljaju prilozi kojima pomažemo u nabavci misijskih vozila koja su neophodna za rad misionara. MIVA je međunarodna akcija koja promovira ovakav vid pomoći. Plakat je u predvorju. Škrabica je pri dnu crkve. Još ima poneki letak na stolićima.

– Stigao je novi broj GK, Katolički tjednik, Obnovljeni život,  Pogledajte i ostali tisak na stoliću.

– Božja zaštita neka nas sve prati, bilo na odmoru ili na poslu, a posebno one koji su bolesni i osamljeni.