Pages Navigation Menu

Jordanovac 110, Zagreb

Župni oglasi – 7. Vazmena nedjelja (C)

C – 7. VAZMENA NEDJELJA  

  1. LIPNJA 2019.

 

PONEDJELJAK:   SV.KARLO LWANGA I DRUGOVI; MUČENICI (Uganda)

UTORAK: SV.KVIRIN SISAČKI, BISKUP I MUČENIK

 

U petak je prvi petak, pobožnost Srcu Isusovu.

Izlet u mjesta povijesnih stradanja hrvatskog naroda: Gvozdansko i Zrin – Banovina, je 8.lipnja. Detalji na plakatu u predvorju, te na web stranici. Uplate u sakristiji ili ž.uredu – kada – ak je moguće do četvrtka.

  1. svibnja je proteklo točno 10 godina od svečane kolaudacije orgulja naše crkve. Ovaj mali ali nama značajni jubilej kanimo obilježiti nekolikim glazbenim svečanostima. Prva je već u petak 7.lipnja, u 19.30.: Naš orguljaš Dubravko Ćepulić Polgar održat će orguljski koncert. Program na plakatu u predvorju.

Uoči Duhova, u subotu navečer slavit ćemo Misu Duhovskog bdijenja s početkom u 20.00, u suradnji sa zajednicom Neokatekumenskog puta.

Slijedeće nedjelje na Duhove, pod misom u 9.30 zahvalit ćemo Gospodinu za ovu školsku godinu  – Te Deum.

Pogledajte nove brojeve Glasa Koncila, Katoličkog tjednika,  te ostali tisak na stoliću.

U iščekivanju svetkovine Duhova zahvaljujemo za milosti Gospinog mjeseca svibnja.